КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТАСК-ІНВЕСТ"
Як знайти свій шлях
на ринку капіталу
Про проект
"Азбука"
Глосарій
термінів
Часті
запитання
RUS
UKR

ЗМІСТЗамовте!

Друкований варіант
"Азбуки для інвестора"

АНКЕТАПУБЛІКАЦІЇ


ДОПОМОГА
Як стати учасником фонду

Зверніть увагу, що ставати учасником інституту спільного інвестування варто лише тоді, коли:
  • Ви маєте вільні кошти;
  • ці кошти будуть Вам потрібні не раніше ніж через 1-2 роки, а краще через 3-5 років;
  • Ви розумієте, що фонд не може гарантувати доходність, але прагнення отримати дохід є в інтересах усіх сторін процесу, тому ризик значних збитків - мінімальний та можливий лише у випадку глобальних катаклізмів, обвалу економіки або інших причин, на які вплинути неможливо;
  • Ви маєте певну уяву про принципи функціонування фондового ринку – тоді тимчасові коливання, що впливають на нього в короткостроковому періоді, не будуть підштовхувати Вас до вилучення власних коштів.Припустимо, що вибір на користь певного фонду (фондів) зроблено. Однак перед тим, як придбавати сертифікати або акції*, необхідно знати, як саме проходить процес входу до ІСІ.


Фізичній особі необхідний для цього мінімальний пакет документів – паспорт та ідентифікаційний код. Вони потрібні для того, щоб оформити заявку на придбання цінних паперів фонду* та договір, відкрити рахунок в цінних паперах* у зберігача* та, при необхідності, поточний рахунок в національній валюті.Якщо цінні папери фондів (ІСІ)* випущено в бездокументарній формі*, то право власності на такі папери підтверджується випискою з рахунку в цінних паперах, що відкритий інвестором* у зберігача*.


Деякі компанії в якості додаткової умови можуть вимагати присутності та згоди дружини/чоловіка, якщо Ви перебуваєте у шлюбі.Процедура виходу з фонду теж не складна. Для цього необхідно у будь-який робочий день (для відкритих фондів) або в визначені Проспектом емісії* періоди (для інтервальних фондів) надати заявку компанії з управління активами (КУА)* на викуп цінних паперів фонду, з зазначенням кількості, яку інвестор* має намір продати, та оформити договір купівлі-продажу. КУА на протязі 7 днів повинна виконати повний розрахунок з інвестором.


Всі права на сайт - власність ©ТАСК®, 2008
Разроблено ©J.K.®Design, 2008